آرشیو اخبار آکادمی برق

نمایش اخبار

ثبت نام ۳۶ هزار نفر در فراگیر ارشد دانشگاه پیام نور

حسین توکلی گفت: داوطلبان می توانند از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

ثبت شده در

۹ آذر آخرین مهلت ثبت نام در آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت

این دوره از آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) در مراکز تهران، تبریز، اصفهان، شیراز و مشهد در روز ۱۸ آذر برگزار می‌شود.

ثبت شده در

آمار ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور ۹۵ اعلام شد

حسین توکلی گفت: داوطلبانی که در کنکور شرکت کرده بودند به همراه دیگر داوطلبانی که در آزمون شرکت نداشتند در روزهای ۲۳ آبان تا دوم آذرماه فرصت داشتند که در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ثبت نام کنند.

ثبت شده در

تاثیر ۲۰ درصدی معدل در فراگیر ارشد،ظرفیت پذیرش ۳۳ هزار نفری

دکتر حسین توکلی افزود: با توجه به تاثیر ۲۰ درصدی معدل دوره کارشناسی در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور به داوطلبان اکیدا توصه می شود که معدل خود را با توجه به توضیحات مندرج در دفترچه و با دقت در فرم ثبت نام درج کنند.

ثبت شده در

ایجاد رشته حقوق و مطالعات اسلامی در دانشگاه استراسبورگ فرانسه

به نقل از دانشگاه شیراز، در سفر رئیس دانشگاه شیراز به فرانسه درخصوص گسترش ارتباطات علمی میان این دانشگاه و برخی دانشگاه های فرانسه بحث و تبادل نظر شد.

ثبت شده در

ثبت نام آزمون زبان «ای پی تی » دانشگاه آزاد آغاز شد

به نقل از دانشگاه آزاد، این ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۰ آذر ماه ادامه خواهد داشت .

ثبت شده در

آغاز ثبت نام آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور

بر اساس مجوزهای اخذ شده از سوی شورای گسترش و شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی وزارت علوم، آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور بهمن ماه سال ۱۳۹۵ (نوبت هفدهم) ۱۵ بهمن ماه ۹۵ برگزار می شود.

ثبت شده در

آغاز مهلت نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی

به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، بهزاد بهرامی نسب گفت: مهلت ثبت نام برای نقل و انتقال دانشجویان برای نیمسال دوم سال تحصیلی جاری در دانشگاه جامع علمی کاربردی تا ۱۵ آذرماه ادامه دارد.

ثبت شده در

۱۸ هزار نفر در تکمیل ظرفیت کنکور ۹۵ ثبت نام کردند

حسین توکلی گفت: تاکنون ۱۸ هزار و ۸۹۸ نفر در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال ۹۵ ثبت نام کرده اند. ظرفیت اعلام شده بیشتر از ۱۳ هزار و ۷۰۰ است.

ثبت شده در

جزئیات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، آغاز ثبت نام از چهارشنبه

به نقل از دانشگاه پیام نور، ابوالفضل فراهانی گفت: بر اساس مجوزهای اخذ شده از شورای گسترش و شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی وزارت علوم، ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور بهمن ماه سال ۱۳۹۵ (نوبت هفدهم) از چهارشنبه ۳ آذرماه سال جاری آغاز می شود.

ثبت شده در

کلید آزمون زبان انگلیسی «ای پی تی» دانشگاه آزاد منتشر شد

به نقل از مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، داوطلبان دوره آبان ماه آزمون EPT از امروز شنبه ۲۹ آبان می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.net نسبت به مشاهده سئوالات و کلید آزمون مذکور اقدام کنند.

ثبت شده در

آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از سوم آذر

دکتر حسین توکلی - مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن ماه ۹۵ (نوت هفدهم) از روز چهارشبه سوم آذرماه ۹۵ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز و در روز شنبه ۱۳ آذرماه ۹۵ پایان می پذیرد.

ثبت شده در

دوره تربیت مدرس زبانهای خارجی حوزه خواهران اصفهان برگزار می شود

به نقل از مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران، صدیقه بهشتی معاون فرهنگی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان گفت: این مرکز با همکاری واحد زبان دفتر تبلیغات اسلامی شعبه اصفهان اقدام به برگزاری دوره تربیت مدرس زبان های خارجی عربی و انگلیسی به منظور تربیت نیروهای فرهیخته و توانمند خواهر در عرصه بین الملل کرده است.

ثبت شده در

تحصیل سومین گروه دانشجویان خارجی در پردیس کیش دانشگاه تهران

به نقل از دانشگاه تهران، باتوجه به استقبال دانشجویان غیر ایرانی‌ برای تحصیل در پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران، سومین گروه از این دانشجویان خارجی هفته نخست آبان وارد جزیره کیش شدند.

ثبت شده در

دفترچه های آموزشی دستیاران پزشکی الکترونیکی می شود

سامانه های لاگ بوک الکترونیک ۸ رشته داخلی، زنان زایمان، طب اورژانس ، روانپزشکی، جراحی، کودکان، بیهوشی و پزشکی اجتماعی که حدود ۶ هزار دستیار در آنها مشغول به تحصیل هستند به صورت آزمایشی راه اندازی شده و پس از رفع نواقص احتمالی به طور رسمی فعالیت خود را آغاز می کند.

ثبت شده در

Page 1 of 518